Muž a dieta

21. září 2017 v 9:30 | Yvona
Když se muž rozhodne držet dietu, začnu tušit katastrofu. Atmosféra doma houstne, ale manžel si to nenechá rozmluvit, vlastně se ani nesnažim mu v tom bránit. Začne tím, že vynechá bílé pečivo, smažené jídlo, no prostě zdravý životní styl. Mně řekne, že sladkosti a čokolády nemám kupovat vůbec nebo si je sežrat sama. Jasný signál toho, že čokolády si začnu kupovat po cestě do školky a jím si je na čerstvém vzduchu. Já totiž dietu držet nebudu, už takhle mám 55 kg a držet dietu, to už by mě doma nenašli.
Zeleninu začne jíst několikrát denně, místo nočních vloupání do ledničky nacházím ráno v obýváku kelímky od jogurty a slupky od banánů. Jídlo v ledničce nechybí.
Dva tři dny a manžel má hlad, fakt velký hlad. V práci jí kuskus, dušenou rýži s kousky masa. Ma fakt hlad. Já bych ho měla taky a to jím méně než on.
Začne být nervózní, nevrlý, protivný. Ještě pár dní a manžel to vzdá. Protože hladový a protivný si přijde i sám sobě. A to je co říct.
Takže si po dvou týdnech dá dva talíře řízků s hranolkama. Hází to do sebe, usmívá se, do tváří se mu vrací růžová barva a spokojenost. Je najedený. Je sytý...to je můj chlap. Můj manžel je zpátky.
Říká, že sice nebude mít buchty na břiše, ale lepší je být tlustý a najedený, než hubený a hladobý. V klidu, on opravu není tlustý, je štíhlý, s velkým apetitem. Ale je náš!! My ho milujeme!!
To, že se se mnou vždy sází o to, že vydrží zdravě jíst třeba měsíc a půl, tomu už se jenom směju, ale z hecu si s ním tu ruku podám, ať má radost. Stejně to nevydrží.
Právě teď je po syté snídani, leží na gauči a přemýšlí, co si dá k obědu. Je spokojený a milý.
Pokud můžu radit, nenechejte svého muže držet dietu, je to křest ohněm....nestojí to za to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama