Mámy a Simona Krainová

1. května 2016 v 13:46 | Yvona
Čas od času se v nějakém magazinu objeví exkluzivní rozhovor se Simonou Krainovou. Jak zvládá práci a dvě děti?
Je jí 40 let a vypadá skvěle, svěží, má vynikající postavu a....je prostě dokonalá. Chtěla bych někdy být Simovou.
Mít filipínskou chůvu, ségru a mamku, kterým můžu bez výčitek svědomí dát svoje děti a pracovat 2-3 dny v Brně a v Praze. O mou práci by se staral manžel, manažerka, asistentka. Chodila bych civčit několikrát týdně, protože bych měla tu chůvu, která by s námi i bydlela, takže by nám byla k dispozici kdykoliv během dne. A chodila bych na lifting a ošetření vlasů, protože bych byla tváří super salónu v centru Prahy. Chodila bych na akce, otáčila se na fotografy, smála se na všechny, protože bych byla ta Simona, která je odpočinutá, zacvičila si. Při rozhovoru pro časopisy bych ostatním maminkám vzkázala, že jedním z receptů dokonalého manželství je občas na víkend vypadnout s manželem. Nejlépe do Dubaje a Paříže nebo NY, hlavně daleko. Hlavní je nechat děti velmi spolehlivé osobě, která nám nebude volat třikrát denně a nedonutí nás obrátit auto z dovolené z Moravy nebo Lipna. Jestli jste to dočetli až sem, může se vám zdát, že Simoně závidím a že chci přesně takový život jako má ona. No....ani ne. Musela bych ve 20 letech jako ona začít v cizím městě s pár franky na den, prohlížet se v zrcadle, ukazovat každý kousek svého těla, aby klienti mohli vidět, jak jsem dokonalá. Pak bych lítala za svojí láskou do Istanbulu nebo Ameriky.
Takhle zdáli, během čtení rozhovorů se Simonou, ji velmi obdivuji, ale také jí nezávidím ani minutu. I já mám krásný život, i já mohu svojí mamce zavolat, že potřebuju pohlídat a ona přijede (jen ji nevolám tak často, protože pracuje), manžel taky pohlídá, takže můžu psát a zjišťovat informace a učit se angličtinu. I já můžu být krásnou. Stačí být spokojená, koupit si pořádný šampon a kosmetiku. I já si můžu dojít do obchodu a vybrat si hezké oblečení. i já můžu chodit cvičit, běhám a cvičím doma s dcerou, což je hrozně fajn. Akorát nepoletíme do té Dubaje nebo NY, protože budeme kupovat byt. Ale i ten nový byt je mou metou, na kterou se těším a moc, protože se mi splní sen.
Takže, dámy, v každé z nás je kousek Simony Krainové. I my můžeme mít hlídání, a být krásné. Jen s tou asistentkou a manažerkou si nevím rady. Mám tu účtenky a resty, které musím udělat a s tím mi nikdo nepomůže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama