Školka a kolektiv

22. dubna 2016 v 21:22 | Yvona
Tak nám volala ředitelka školky, že Emína může nastoupit. Je přijata.
Byla jsem z toho nadšená, moje dcera, která vyrostla rychlostí blesku (nebo mi to tak připadá), bude každé ráno chodit do školky, mezi děti. A bude hrozně důležitá, protože to ona prostě je. Bude tam svačit a obědvat, a kdo mi bude říkat "ble"? Hranolky ve školce asi nebudou, holčičko!
Emína má kamaráda, který byl taky přijat. Hřeje mě u srdce, že tam budou spolu a my se s maminkou budeme potkávat při vyzvedávání a ráno a třeba zamáváme dětem a půjdeme si odfrknout na kafe. To je docela dost možné.
A taky mi došlo, že teď už bude Emína zpívat na Vánoční besídce a chodit do divadla a do muzea a to všechno s dětmi a učitelkou, ne se mnou. A bude mi nosit obrázky a říkat mi básničky, co se naučila. Z jedné strany se na to těším, z druhé strany bude doma trochu prázdno...spíše prázdněji. Co nestihne doma Emína, to určitě vynahradí naše nové miminko. Když jsem manželovi říkala, že mi po Emíně bude přes den smutno, tak mi odpověděl: "neboj, však ona odpoledne dorazí" Jo, to je fakt, den s miminkem utíká hrozně rychle a už bude Emína doma.
Já už začínám bláznit. Nakoupit dostatek tepláků a bačkory. Už sjíždím internet!! Školce zdar!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama