Sami dva

24. dubna 2016 v 21:30 | Yvona
Začalo to sobotním ránem. Naše rodinka se sbalila a vyrazila vlakem. Jeli jsme k našim, kteří mají na vesnici domeček, spíš dům, chtěli jsme tam strávit víkend a odpočinout si od města. Manžel si balil pracovní oblečení, přesvědčený, že jede k našim pracovat. Bránit mu nebudu, že? Taky navozil písek na pískoviště a naštípal taťkovi dříví v kůlně.
Jakmile jsme dorazili k našim, mamka nás informovala o tom, že si bere Emínu odpoledne s sebou. Bez nás! Bránit ji nebudu, že? Emína s našima vyrazila do ZOO, manžel se vrhnul na to dříví a já? Kafíčko a angličtina, odpočinek, jak má být. Po hodině absolutního ticha a klidu jsem se začala v křesle nervózně vrtět. Zašla jsem za manželem, že se jdu projít. Když už klid, tak pořádný a v lese. Manžel zrovna dorovnával poslední polínko a že půjde se mnou. Povídali jsme, a ne jen o dceři a psovi, a šli jsme. Pořád za nosem. Poslední 2 km mi manžel zahlásil, že má hlad. Panika ovládla mé tělo a přidala jsem do kroku. Mezi námi, hladový manžel je horší než...raději nic. Bolely mě nohy, trochu jsem se zadýchávala, ale nevzala jsem to. Musíme být co nejdříve u jídla. Poslední etapa naší procházky byl kilometrový kopec. Manžel mezitím spočítal, že jsme ušli 6 km. Slušný!!
Jen co jsme dorazili do domu rodičů, žhavila jsem mikrovlnku, aby manžel nemusel čekat dalších 5 minut. To by nás zabilo oba. Každý jsme snědli talíř polévky a já pořád neměla dost, malinko jsem našim přehrabala ledničku, abych našla můj milovaný turisťák s hořčicí a sýrem. "To jako fakt?" zeptal se mě manžel, když jsem si to slavnostně nesla na stůl. Bez odpovědi, naházela jsem to do sebe a byla spokojená. Zdravé stravě zdar!
Co nám ještě chybělo ke štěstí? Roztopený krb. Staniž se. U praskajícího dřeva jsme naše odpoledne zhodnotili velice pozitivně. Manžel udělal taťkovi radost, prošli jsme se a byli 2 hodiny spolu, bez Emíny, bez psa. To je ten pravý odpočinek. Tak zase příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama