Střihoruký Edward

19. března 2016 v 14:37 | Yvona
Naše Emína má novou přezdívku - Střihoruký Edward.
A to zcela oprávněně. Začalo to celé nevinnými dětskými nůžkami. Místo ostří mají vlnky, jsou megabarevné, takže Emínu na několik týdnů zaměstnaly. Ovšem, Emína si také všimla, že maminka má v šupleti schované opravdové, dospělácké a hlavně ostré nůžky, které rozstříhnout úplně všechno. A začal hon na nůžky. Schovávala jsem je tak dlouho, až jsem přišla na to, že je vlastně Emína schovává přede mnou a bylo vymalováno. Vzdala jsem to, ať se dcera učí.
Výsledek? Je rozstřihané všechno, papíry do tiskárny, omalovánky, pexesa. Včera si manžel přinesl výplatní pásku a zcela naivně jí dal na komodu. Haha! Ještě, že jsem jí zachránila. A taky jsem zachránila panenky s vlasama. Co jsem ale zachránit nedovedla, jsou vlasy mojí dcery. Psala jsem si takhle na počítači, Emína si střihala papír, říkám si, dobrý, ale najednou Emča zmizela v kuchyni a byl klid. Klid, který se rovná katastrofa. No jistě, Emína si v klidu stříhala vlasy. Není to tak hrozný, ale stále nacházím nějaké světlé jemné pramínky vlasů a moje rozhodně nejsou.
Koupila jsem si dva časopisy a ty si musím ochránit stůj co stůj. Už je nemám kam schovat, protože Emína dosáhne všude a kam nedosáhne, tam si přistrčí židli. Ona totiž není hloupá. Ještě že náš pes má krátkou srst, protože vsadím boty, že by po něm střihoruký Edward hned šel. Já si dávám vlasy do culíku a manžela jsem dneska varovala, aby se k Emíně neotáčel zády. Edward nikdy nespí.
Emína se naučila krásně a rovně střihat, to je fakt. Tuhle zkoušela střihat do mřížek u topení, dokonce chtěla přestřihnout rohlík. Jako...už to opravdu přehání. Je čas na další hračku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama