Sny

12. března 2016 v 7:43 | Yvona
V noci spíme v ložnici tři - já, Emína a pes. Manžel buď usne u filmu v obýváku nebo je v práci na noční.
Průběh noci je u nás velmi zajímavý, co se týče snů jednotlivců.
Naše Emína rekapituluje předchozí den. Ze snu se směje, říká: "děti" - to jsme šly kolem školky nebo jsem jí vyprávěla, že bude s dětmi běhat po zahradě a malovat ve třídě. Nebo se ze spánku rozbrečí - á,to je ten pocit nespravdlnosti, když dostala vynadáno za to, že rozlila lák z okurek po podlaze a ve zbytku vařila kolínka pro psa. Dneska v noci se rozbrečela a když jsem jí pohladila, tak vykříkla "pokoj, hopi" - v překladu: mami, dej mi pokoj, já chci skákat na gauči. Tak jsem si vzpomněla, jak jsem se s Emínou předchozí den zlobila, že se nechtěla oblékat a skákala na gauči dál. Jinak se docela pravidelně stává to, že mě Emína ve snu hledá. Ve spánku se ke mně přitulí a říká "mami, mami". Když se jí ráno zeptám, co se jí v noci zdálo, tak začne vyprávět, že hledala maminku, že se ztratila.
Náš pes každou noc ve spánku někam běží, na někoho vrčí a dokonce si i vyštěkne. Náš pes totiž přes den odhání z naší zahrady ptáky a kočky. Má toho moc.
Já mám s Emínou podobné sny...pořád se mi Emína ve snu ztrácí nebo zachraňuju svoje děti. Jinak běhám ve snu s Ondřejem Vetchým po staveništi a snažíme se dohnat zločince. Nebo se spolužákem hledáme ztracený poklad. Dneska k ránu jsem byla s Big Bang Theory bandou na Comic-Conu. Kde se ty sny berou? Zvláštní je, že se mi sen o manželovi nezdál ani nepamatuji. Na druhou stranu on říká, že se mu zdá o Angelině, takže žádné výčitky fakt nemám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama