SMS

8. března 2016 v 14:22 | Yvona
Znáte to, chodite spolu, je vam spolu dobře a chcete být spolu pořád. A když spolu nejste, například oba dva pracujete, píšete si sms. Jakmile spolu začnete žít a vezmete se, počet sms se zákonitě sníží, protože se vidíte pořád. Po narození naší dcery jsem byla doma a mnžel chodil do práce, někdy na 8 hodin, někdy na 12 hodin. Já byla doma sama a byla jsem jaksi izolovaná od lidí a komunikace. A víte co? Manžel mi přestal psát sms. Prý proč by mi měl psát, když se uvidíme doma. Jenže za manžel přišel z práce, najedl se a usnul. Komunikace byla tatam. Myslela jsem, že zůstanu s facebookem navždy. Kdo by nechtěl během dne dostat od svého manžela sms, že na vás myslí a těší se na vás? Chceme to všechny. I když mi manžel leze hodně na nervy a ráno za ním zabouchnu dveře se slovy, že ho nechci celý den vidět, stejně skáču radostí do stropu, když mi od něj za půl hodiny přijde sms, že mě stejně miluje.
Naše sms také fungují jako indikátor aktuální nálady a předzvěst zbytku dne. Jakmile mi od manžela přijde sms typu: "Lásko, nestíhám", tak vím, že je konec válení a rychle připravuji manželovi oběd na chvíli, kdy vejde do dveří. Pokud se dobře vaří, bude s ním i řeč. Pak mi posílá sms typu: moc se na tebe těším. Tak to je jasný, v práci mu to jde od ruky, došel si i na oběd, který byl dobrý a až příjde, bude to můj příjemný a veselý manžel.
Já mu taky posílám smsky. Ještě před pár týdny to byly velice příjemné zprávy o tom, co s Emčou děláme, občas jsem k tomu přiložila mms, jak sedíme v cukrárně nebo jaký bordýlek zase Emča udělala v kuchyni. V současné době mu posílám dva typy zpráv: je mi blbě a není mi blbě. V prvním případě to znamená: nemluv na mě, nic po mě nechtěj a jídlo bude dovezené nebo žádné. S tím už se bude muset manžel smířit. Když mi není blbě? Kdy to bylo naposledy? Ano, už vím, naposledy mi bylo dobře asi před 14 dny. To už 14 dní nic nedělám??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama