Nebezpečné hračky

19. března 2016 v 13:43 | Yvona
Nejlepší hračka, kterou může Ježíšek, babička, nebo maminka pod stromeček nadělit, je hračka s bateriemi uvnitř. Blížily se Vánoce a manžel si pro svojí dceru přál dětskou kuchyňku. Protože, upřímně řečeno, jestli si máme vybrat mezi dceřinou pomocí v kuchyni, kdy rozpatlala máslo po prkýnku a posypala těstovinami do polívky nebo umělým kuřetem a bábovkou v dětské kuchyňce, bylo rozhodnuto všemi deseti pro druhé řešení. Krabice se zvuky vydávající kuchyňkou přišla dva týdny před Štědrým dnem. Bohužel jsem krabici před Emínou neschovala, ta se na ni hned vrhla. Když jsem před ní složila kuchyňku a odjistila baterie, byla naše dcera v sedmém nebi. A už to jelo. Dvě plotýnky, každá vydávala jiný zvuk, to bylo něco. Když kuchyňka vařila, já vypnula televizi, protože více než dva zvuky moje hlava nebyla schopná pobrat. Do toho musím ještě započítat hlas naší dcery. Manžel z toho byl po příchodu z práce div živý. Pořád se snažil kuchyňku vypínat. To si tátínek dovolil dost. První dva dny jsme to musely rozdýchávat, potom jsme postupně přidávali další zvuky. Plotýnky jely naplno, hrála televize, a my jsme si do toho povídali s manželem. Klasický blázinec. Na Silvestra jsme měli návštěvu, pár kamarádů se na nás přišlo podívat. Jeden strejda Emíně vypnul plotýnky, aby nám mohl něco říct. Naivně :-)
Do domácnosti nám od Vánoc přibylo pár hraček, hrajících, zpívajících, na nervy lezoucích.
Emína dostala plyšáka, co po zmáčknutí hraje Jingle Bells, do omrzení. Dále máme xylofon a flétnu. Do toho občas štěká pes. Panenka, co vydávala zvuky, se nenápadně ztratila v krabici "napotom"
Vzhledem k tomu, že naše dcera umí mluvit a opakovat věty tázací jako kafemlýnek, je to u nás jako v blázinci. My si chceme s manželem povídat, do toho nám hraje Jingle Bells, Emína předvádí hru na flétnu, stihneme filmový spot na youtube a Emína opakuje to svoje "cotoje?" A pak že to nejde. Jde, moje hlava umí opravdu přijímat více než dva zvuky anebo, a to spíše, nepřijímá vůbec nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama