Další týden

5. března 2016 v 11:20 | Yvona
Se mnou je to pořád stejný a nelepší se to. Včera jsem na manžela čekala jako na smilování. Ráno jsem totiž do 10.00 ležela jako lazar, Emínka je strašně hodná a šikovná, takže poprvé zakouší "samadoma". Potom jsem si dala na obličej trochu make-upu, řasenku, na nemyté vlasy jsem narazila čepici, oblékla emínu a vyrazily jsme za roh na polívku. To mi zachránilo pár hodin. Za půl hodiny jsme byly zpět doma a rovnou do postele. Manželovi jsem objednala pizzu, zavolala jsem mu, že nedělám nic, je mi špatně, chce se mi brečet a chci zmrzlinu.
Manžel mi skutečně po cestě z práce zmrzku koupil. Málem jsem mu roztrhala batoh, abych tu vanilkovou zmrzlinu měla. Pak šli ti dva ven. Dala jsem jim do ruky nákupní seznam mých momentálních chutí. Doma bylo ticho a klid, ale já neusnula. Přišli za dvě hodiny, Emína s čokoládovou pusou od lentilek. Manžel si povzdychl a začal: "teda nakupování..." a já čekala "s Emínou je děs". Nene, věta byla: teda, nakupování pro těhotnou je děs".Sekaná, brokolice, koblihy, mozzarella. Večer jsem do sebe narvala bramboráky a zažila dvě hodiny štěstí. Ovšem v noci jsem v ledničce lovila sekanou a ráno jsem se nemohla dočkat koblihy. Kobliha se neujala vůbec. Brokolicovou polévku jsem uvařila, ale nemůžu ji ani vidět. Pepsi, rohlík a zmrzka, to jsou moje záchrany. Naštěstí Emína se mnou drží basu, k obědu byla opět sekaná a zmrzka.
Už týden jsem nepoužitelná. Celé dny nosím jen tepláky, triko a župan. Chodíme sice s Emčou na procházky, ale nějak se všichni vyhývají nebo klopí oči dolů. Ano, jsem walking death naživo. Manžel mě každý den hladí po vlasech a říká mi: moje šavličko a to mi pomáhá. Ten jeho smysl pro humor. Zítra jdeme nakupovat oblečení, prý si mám koupit něco volnějšího.Tento týden jsem nešla na kafe s kamarádkou ani na anglický bazárek. Tímto se omlouvám ze všech akcí na několik týdnů dopředu. Pardon!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama