Co na tobě miluju

19. března 2016 v 14:18 | Yvona
Můj milý manželi, svěřil ses mi s tím, co na mě miluješ. Je to krásné poslouchat. Já k tomu mám pár připomínek, ale ty neřikám nahlas, jen si je sepíšu sem a třeba ti je někdy dám přečíst.
Co na mně miluješ:
a) moje pihy. Milý manželi, svoje pihy jsem v dětství nenáviděla,protože se mi ve škole posmívali. Až v dospělosti jsem je začala mít ráda. Jakmile vykoukne první jarni sluníčko, nastavuju svůj obličej ke sluníčku, abych se večer mohla kochat před zrcadlem. Jsou tam!! Taky je miluju!
b) moje vlasy. Tak ty mi dávají nejvíce práce. Jsou neurčité barvy, v létě jsou světlé od sluníčka, v zimě nijaké, sem tam nějaká šedina. Myju si je každý den, abych byla krásná, používám masky, oleje, protože vlasy jsou jen jedny, že? Minulý rok jsem si je ostříhala a pak jsem toho litovala. Naštěstí mi rostou rychle. Nyní jsou mé vlasy husté díky hormonům, ale pár měsíců po porodu si řekneme dále.
c) moje oči. To musím poděkovat mamince a tatínkovi. Zelenou a hnědou barvu smíchat tak, jak to mám já, to muselo dát fušku.
d) jsem úžasná manželka. A taky to je ta největší dřina. Zatím to zvládáme oba.
e) jsem snaživá kuchařka. Co mi zbývá, když máš dva týdny noční a přes den spíš? Mám hlad a hlavně, těhotenský chutě. Kulajdu jsem zvládla, kuře na paprice, nádivku do kuřete. Noční ti skončila, takže začneš pěkně zase vařit.
f) jsem skvělá máma. Někdy si myslím, že to absolutně nezvládám, ale moje dcera mě miluje, takže to hovoří za vše.

Co na tobě miluju já.
a) tvoje dlouhatánské řasy. To je opravdu neuvěřitelný, kde se vzaly?
b) tvoje oči. Jsou jako mléčná čokoláda. To mi připomíná...musíme jí koupit.
c) tvoje sportovní postava. Taky tě honím do posilky :-) Dělám si srandu, ty tam jdeš dobrovolně.
d) tvoje klidná povaha. Nepřestávám se divit, jak mě můžeš ustát. Já totiž klidná nejsem vůbec, spíš vznětlivá, ale to víš nejlíp sám. Já osobně si myslím, že mě vůbec neposloucháš.
e) jsi skvělý táta. Učíš Emínu vše, co umíš ty. Vařit, házet míčem. Jsi pro ní jednička a to hovoří za vše.
f) jsi milující manžel. Ať ti to ještě dlouho vydrží.

Tvoje manželka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama