Wi-fi

17. února 2016 v 12:35 | Yvona
Manžel dostal nový telefon. Nejdříve nebyl nadšený z toho, že si musí zvyknout na dotykový telefon a zahodit ten svůj předpotopní krám, ale zvykl si rychle. Až moc. Hned si u kamaráda zjistil, že funguje tzv. wi-fi připojení na internet a to ve skoro každé kavárně a hlavně u nás doma.
Emína totiž doma okupuje počítač, má tam pohádky a písničky a my jsme s manželem vždycky zuřili, že tam chceme taky. Teď? Emína sedí nevědomky u pohádky a my s manželem držíme každý svůj telefon a jedeme. Já píšu články, odepisuju na maily a dívám se na kriminálky a manžel hraje hru, nějakou.
Včera jsem si s ním chtěla povídat, on ležel nad mobilem a říká, že hraje hru. Jakou hru, ptám se. Vždyť měl obě ruce volná, na mobil jen koukal a hraje hru? To mě začalo zajímat. Nicméně jsem hru nepochopila. I když jsem z wi-fi na telefonu nebyla úplně v sedmém nebi, nakonec jsem ráda, protože jsme spokojeni všichni. Emína má počítač, já fcb, blog a diskuzni forum na mobilu a manžel hraje hry a kouka na filmy.
V pondeli jsem koukala diky wi-fi na kriminalku. Emine jsem pustila vecernicek a najednou slysim: "kotoje"? To je film pro maminku. "kotoje?". Kriminálka Emi, to se diva maminka vis. "jo". 10 minut pred koncem krimi zacala nalehava prosba o asistenci na zachode. To snad neni pravda. Jak jsem sla s Eminou a snazila jsem se ji svleknout, tak jsem si tu krimi na mobilu vypla. Sakra!!! Blbá wifina!! Nemusím připomínat, že jsem si těch 10 minut dala další den, když si Emína hrála se stavebnici. Tak dokonalýá ta wifina zase není teda!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama