V hlavě

14. ledna 2016 v 21:53 | Yvona
Název koresponduje s jedním novým kresleným filmem a uvádím ho záměrně. Film milujeme všichni. Je úžasný, jak tento film vystihl přesně myšlenkové pochody v naší hlavě, děj se točí kolem 11-leté hrdinky a jejích rodičů. Samozřejmě se to liší žena - dítě a diametrálně žena - muž. V hlavě je 5 emocí: radost, smutek, znechucení, strach a hněv. Tímto jste svědky některých mých myšlenek, emocí a pocitů.
Radost: To je krásný den! Jé, sněží! Zbyla šunka! Ranní káva, sem s ní! Emína umí další slovo! Emína mě objala! Manžel má dnes dobrou náladu! Nikdo není doma! To je ticho! Jé, dávají můj oblíbený film! Kavárna! Oběd! Sama na procházce, paráda! Mám nápad! Mám plán!
Smutek: Jsem hrozná! Padají mi vlasy! Ach jo! Není co dělat! Všechno mě bolí!
Znechucení: To je vedro! Zima bez sněhu! Zase kouká na video! Emína nechce jít ven! Mně se nechce ven! Nemám co na sebe! Zase mi donesl capuccino místo espressa!
Strach: Pozor, silnice! Pozor, kolo! Pozor, auto! Ten člověk vypadá podezřele! Už 10 sekund jsem neslyšela Emínu! Slyším křik! Slyším velkého psa! Něco se děje na ulici!
Hněv: Sakra, to je blbý den! Mám toho dost! Tak ty se chceš dohadovat! Já mám pravdu! Neštvi mě! A ty přestaň kňourat! Ty přestaň kousat! Místo! Ty na gauč! Ty si jdi zacvičit!

Za manžela nemůžu mluvit, dost často mi přijde, že nemyslí na nic, nebo na jednu věc, která zaměstná všech 5 emocí.
Za Emínu taky nemůžu mluvit, ale zdá se mi až moc podezřelé, že používá jen radost a hněv.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama