Dárek

27. prosince 2015 v 9:49 | Yvona
Jako každý rok říkám, že nic nechci, protože mě upřímně nic nenapadá. Bohužel týden před Štědrým dnem mě napadne minimálně 5 věcí, které bych chtěla.
Manžel byl až do 20. prosince úplně v klidu. Já už začala trochu nervóznět a tchýně se začala malinko stresovat. Manžel pro mě ještě neměl dárek. Co že si to chtěla? Říkám ti to už do října. Chci cokoliv na běhání, to mi udělá radost. Na to, co mi manžel koupí, jsem se začala těšit. Jak se blížil konec adventu, už jsem věděla, že manžel všechno nechá na poslední, tu nejposlednější chvíli. Bylo 23.prosince. Plánovala jsem s manželem večeři a pohodu a výběr dárku. Chtěla jsem vyrazit už po obědě, aby na mě v obchodech něco zbylo. Chtěla jsem vyrazit ve 3, abych mohla vybírat z toho zbytku, co ještě v obchodech měli. V půl 5 byl můj manžel v pohodě, já na odvoz na psychiatrii. Šli jsme do prvního klenotnictví, nic. Mířili jsme k druhému klenotnictví a tam manžela zaujal zásnubní prstýnek. Mně zase naušnice. Vešli jsme dovnitř a oba dva jsme byli překvapení, že nás uvítala majitelka obchodu, která nám před 3 lety prodávala snubní prsteny na svatbu. A bylo vyhráno. Byla sranda, legrácky, prstýnek v krabičce a já vitězný úsměv na rtech. Manžel dost často řeší věci na poslední chvíli, tohle bylo opravdu o fous, ale stálo to za to. Prstýnek je krásný a vybral ho manžel, ne já. Povečeřeli jsme v klidu, jen my dva v nádherné restaurace, což byl vlastně další krásný dárek. Na dárek "cokolivnaběhání" jsem na chvilku zapomněla. Stejně jsou v lednu výprodeje. Štědrý večer byl tady, manžel šel zabalovat dárky, byl tam sice nějak dlouho, ale říkala jsem si, že sedí někde u cukroví a pracuje na svém apetitu. Rozdávání dárků. Emína našla plastelínu a dalších 20 hraček jí nezajímalo a doteď nezajímá. Dávám jí čas do února, pak se toho začnu zbavovat. Já si rozbalila svůj prstýnek a světe div se, přistály ke mně další 2 balíčky. Nene!! Běžecké kalhoty a mikina. Správná velikost, správná barva!! Děkuji!! Já byla tak nadšená!! Kde to dokázal manžel schovat? Já vím přece o všem! Opravdu překvapil!!
Tak běžecký úbor už vidělo celé pražské předměstí a kolemjdoucí u slepého ramene. Prstýnek jsem vzala hned druhý svátek vánoční do kostela, tam bylo nejvíce lidí. Levou ruku s prstýnkem jsem měla záměrně co nejdál od těla, aby byl pořádně vidět. Tsss!!
Krásné Vánoce!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama