Boty, boty, boty

10. prosince 2015 v 22:21 | Yvona
Já osobně mám v botníku opravdu jen několik párů bot. Tenisky, lodičky, sněhule, kozačky a balerínky. Absolutně nechápu, kde se v Emíně objevil ten zájem, spíše závislost na botech. Boty s vysokým podpatkem hrají u nás doma prim. Co na tom, že se v nich Emína málem zlomila natřikrát. Jsou krásné a to je hlavní.
Otevřené dveře do obchodu s obuví pro Emínu působí jako vstupenka do říše divů. Neví, kam dřív skočit. A já také ne. Emína jako dirigent běhá mezi regály, ukazuje na boty a hlásí: máma, Ema, máma, Ema. Kdyby bylo na ní, tak odcházíme s naloženým trakařem.
V listopadu, když měla narozeniny, jsme ji s babičkou vzaly do obchodu. Prodavačka a babička si bláhově myslely, že Emína přijme růžové boty. Já jsem věděla, co přijde, ale nechtěla jsem jim kazit tu radost. Emína měla na nohou růžové boty s kytičkou a flitrama. Udiveně koukla na kytičku, potom na flitry,zhodnotila tu růžovou barvu a následovalo jasné NE a sundavání si bot z nohou. Paní prodavačka zklamaně oznámila, že už mají jen klučičí. Jednoduché, černé. To bylo absolutní vítězství a odchod s novýma botama.
Všimla jsem si, že Emína absolutně ignoruje trendy, mimoně, princezny z ledového království a podobné hovadiny. Růžovou nesnáší. Smůla. K Vánocům dostane pyžamo a tam prostě růžová je, minimálně, ale je.
Z bot má nejraději holínky. Ty by mohla nosit neustále. Na zimu jsem je musela schovat, ale na jaře přijdou znovu do kurzu.
Emína má už teď více bot než já a manžel dohromady. A další boty jsou na cestě. Co se týče hračkářství, tam většinou pohořím, Emíně se tam nic nelíbí, ale jak projdeme kolem obchodu s botama, nevidí, neslyší a hrne se mezi ostatními nakupujícími vpřed.Většinou spoléhám na rychlou prodavačku, abychom vyzkoušeli co nejméně bot a nezbyl po nás takový bordel. Dnes ovšem jsme vyrazily k baťům. Přímá úměra o počtu prodavaček a rychlosti servisu se absolutně nekonala. Emína stihla přerovnat boty, vytahat holínky, vyzkoušet všechny sedačky. Nejlepší na tom je, že stejně velikost neměly. Zklamaná očička zmizela, když jsem Emínu nalákala na kolotoč.
Nevím proč,ale mám tendenci její závoslost na nákupu bot podporovat. Jakmile začnou lednové výprodeje, tak se obchody třeste!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama